BLOG   ·   CENTRUM POMOCY   ·   PORADY

Wysyłamy w poniedziałek, wtorek i środę 📦

O nas

o-nas-juszczak-ogrodnictwo-supertunia-vista
juszczak ogrodnictwo o nas
juszczak-ogrodnictwo-o-nas-supertunia-vista

Juszczak ogrodnictwo to projekt międzypokoleniowy mający na celu oferować Ci sadzonki roślin dzięki którym przez cały sezon będziesz otaczać się zjawiskowymi kolorami i cudnymi zapachami. Gwarantujemy zazdrość Twoich sąsiadek, albo zwrot kosztów!

Mam na imię Błażej i jestem odpowiedzialny za łączenie ogrodniczych umiejętności i nowoczesnych technologii. Nasza rodzina opanowała tworzenie sadzonek, które satysfakcjonują lokalny rynek. Otrzymywaliśmy masę zapytań o dostawę naszych produktów, dlatego też pragniemy udostępnić możliwość zakupu każdemu kwiatoholikowi w Polsce! 25 lat doświadczenia umożliwia nam oferowanie silnych, zdrowych i dobrze ukorzenionych sadzonek, które w bezpieczny sposób dotrą pod Twoje drzwi.

Naszym jedynym celem jest bycie najlepszym za wszelką cenę. Obserwujemy regularnie konkurencję, notujemy ich słabe strony i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Wszystko po to aby nasza usługa była 10/10. Naszym marzeniem jest dostarczanie zadowolenia na twarzy każdego kto kocha kwiaty równie mocno jak my.

 

~ Juszczak ogrodnictwo